اردبیل

اغلب ماشین‌آلات راهداری اردبیل فرسوده است

به گزارش اقتصادارس احمد وحیدی وزیر کشور در حاشیه بازدید از مناطق برف‌گیر شهرستان اردبیل به تشریح اهداف سفر به استان اردبیل پرداخت و اظهار کرد: این سفر به‌منظور بررسی وضعیت موجود و ساماندهی بهتر مسائل و رسیدگی به وضعیت موجود در راستای خدمت‌رسانی به مردم انجام گرفت.

وی گفت: برخی مشکلات زیرساختی و کمبود امکانات لازم برای مواقع بحرانی در استان اردبیل وجود دارد که در اولین فرصت نسبت به تأمین تجهیزات و امکانات لازم اقدام خواهد شد.

وزیر کشور به لزوم برنامه‌ریزی برای مقابله با بحران‌های احتمالی پیش رو اشاره کرد و ادامه داد: ضمن این‌که باید شکرگزار خداوند متعال برای نزول بارش بود، اما باید برای مقابله با بحران‌های احتمالی و خدمت به مردم نیز همواره آماده بود.

عدم قطع انرژی در استان اردبیل طی بحران اخیر بسیار مهم است

وحیدی ضمن قدردانی از تلاش‌های مردم و مسؤولان در حل مشکلات موجود در بحران اخیر تصریح کرد: خوشبختانه با اقدام به‌موقع دستگاه‌های اجرایی و مردم، برق، تلفن، آب و گاز برقرار بود و طی این مدت شاهد قطع انرژی در استان اردبیل نبودیم و این خود بسیار مهم و حیاتی است.

وی به نجات بیماران در مناطق صعب‌العبور نیز اشاره کرد و افزود: با کمک نیروهایی امدادی هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی خدمات مناسبی در این راستا به محصورشدگان در برف و کولاک انجام گرفته است.

وزیر کشور از تلاش‌های سپاه پاسداران برای برف‌روبی از معابر و بازگشایی جاده‌های مواصلاتی نیز قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه با هوشیاری و همدلی مردم و مسؤولان آسیب جدی به کسی در این بحران اخیر وارد نشد و این موجب خوشحالی مضاعف در کنار نزول رحمت الهی برای منطقه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا